Повідомлення

Суспільні ініціативи

Kradex для розвитку електронної промисловості та підтримки соціальної діяльності

Як виробник, ми розуміємо важливість внеску у розвиток ринку. Щодня у своїй роботі, а також поза нею, ми стикаємось із викликами, які постає перед сучасним світом. Ми також знаємо, з якими перешкодами стикаються молоді люди, обираючи свій професійний шлях.


Ми цінуємо залученість та зусилля, з якими молоде покоління отримує знання та досвід, що, як ми вважаємо, окупиться в майбутньому та принесе користь всій галузі. Ми усвідомлюємо, що такі зусилля вимагають великого навантаження, і варто підтримати тих, хто, незважаючи на різні негаразди, намагається досягти своїх цілей.


Бажаючи підтримати ці прагнення, ми приєднуємось до різноманітних ініціатив університетів, середніх шкіл, організаторів конкурсів чи інших заходів, організованих ентузіастами та любителями електроніки.

Elvic - одноосібний електромобіль

Elvic - це електричний транспортний засіб для однієї людини, розроблений студентами факультету електротехніки та обчислювальної техніки та факультету машинобудування Люблінського технологічного університету, які попросили нас про підтримку. Ми вже відправили наші корпуси на посилення проєкту, і з нетерпінням чекаємо Shell Eco Marathon 2017 у Лондоні.

Детальніше
Elvic - одноосібний електромобіль

Проект «Оріон»

Проект «Оріон» - це проєкт марсохода, розроблений студентами Люблінського технологічного університету, для будівництва якого використовувались наші корпуси, які нам було дуже приємно передати. Робота проводилась у складі Наукового клубу Microchip, який організаційно підпорядковується Інституту електроніки та інформаційних технологій факультету електротехніки та обчислювальної техніки Люблінського технологічного університету. Завдяки великій відданості всіх його творців, марсоход брав участь у Змаганнях марсіанських роботів Rover Challenge Martian Rovers, і в 2015 році він був зайняв приблизно 20 місце.

Детальніше
Проект «Оріон»

Підтримка школи

У грудні 2017 року ми передали пакети з нашими корпусами Комплексу електричних шкіл з Гожува-Велькопольського, які мають підтримати практичні заняття. Підтримка учнів у пошуку знань та здобуття практичних навиків є важливим елементом наших ініціатив.

Детальніше
Підтримка школи

Підтримка Sterowanie24

Вже майже 3 роки ми підтримуємо діяльність дуже геніальної команди Sterowanie24. Наші корпуси були частиною, серед іншого, різдвяного вертепу, керованого користувачами Інтернету, а також автомобіля з дистанційним управлінням WiFi.

Детальніше
Підтримка Sterowanie24
Форма заявки

Ми надаємо підтримку вибраним проектам.