Повідомлення

Please be advised that due to the large number of orders, the delivery time is extended in the worst cases to 14 business days. We will keep you updated on all orders that will be processed longer. Purchase of non-foiled enclosures can help speed up the order, so if possible, please kindly include this in the comment box when finalizing your order.

Правила

Правила работи Інтернет-магазину KRADEX

(набули чинності з 20 квітня 2020 р.)

І. Загальні умови

1. Інтернет-магазин, розташований на веб-сайті kradex.com.pl (далі Магазин або Інтернет-магазин) дозволяє здійснювати покупки через Інтернет.

2. Магазин kradex.com.pl находиться у веденні компанії:

KRADEX Krzysztof Radzikowski
ul. Naddnieprzańska 32
04-205 Warszawa
Polska, Польща

Підприємство KRADEX Krzysztof Radzikowski внесено до Центрального реєстру та інформації про економічну діяльність та використовує в своїй томерційній діяльності такі ідентифікаційні номери:

NIP (ІПН): 1130018766

Номер статистичного обліку REGON: 010152191

3. Поштова адреса:

KRADEX, ul. Naddnieprzańska 32, 04-205 Warszawa, Polska, Польща
тел: (+48 22) 613-08-88
факс: (+48 22) 812-10-68

e-mail: kradex@kradex.com.pl

4. Покупка в Інтернет-магазині kradex.com.pl означає прийняття цих правил. Клієнт підтверджує, що ознайомився з Правилами та приймає їх при затвердженні замовлення.

II. Персональні дані

5. Контролером персональних даних є Кшиштоф Радзіковський, який здійснює підприємницьку діяльність під назвою Kradex Krzysztof Radzikowski, ul. Naddnieprzańska 32, 04-205, Warszawa, Polska, Польща

6. Ми використовуємо персональні дані, отримані під час подання пропозиції, укладення договору, висловлення згоди на маркетинг для таких цілей:

 • укладення та виконання договору - на час дії договору та час після його завершення, до моменту правильного виконання договору,
 • виконання юридичних зобов'язань, покладених на Контролера:
  • видача та зберігання рахунків-фактур, включаючи бухгалтерські документи,
  • обробка права на відмову від договору та скарг у строки та формі, передбачені законодавством,
  • протягом часу, необхідного для виконання юридичного обов'язку, покладеного на Контролера,
  • встановлення, захист та розгляд претензій, у тому числі продаж нашої дебіторської заборгованості іншому суб’єкту господарювання - до часу закінчення терміну дії вимог,
 • надсилання маркетингового контенту - на час згоди на отримання маркетингового контенту;
 • обробка послуги розсилки у випадку реєстрації клієнтом у списку розсилки.
7. Правовою основою для обробки Персональних даних Контролером є:

 • отримана згода на обробку персональних даних;
 • виконання договору або вжиття заходів за запитом до укладення договору;
 • необхідність дотримання юридичного зобов’язання, покладеного на Контролера.
8. Визначення часу, протягом якого персональні дані будуть зберігатися та оброблятися:

 • на час виконання обов'язків, наприклад, виставлення рахунку-фактури,
 • протягом періоду, протягом якого законодавство вимагає від Kradex зберігати ці дані, наприклад, для цілей оподаткування,
 • на час, протягом якого Kradex може мати юридичні наслідки невиконання зобов'язання, наприклад, отримати фінансовий штраф з державних установ,
 • для прямого маркетингу, послуг розсилки на час надання згоди.
9. Надання персональних даних є добровільним, однак без їх надання та згоди на обробку неможливо прийняти та виконати замовлення клієнта чи послугу розсилки.

10. Оформивши замовлення в Інтернет-магазині або зареєструвавшись у списку розсилки, клієнт погоджується розмістити свої персональні дані в базі даних власника Інтернет-магазину та для їх обробки.

11. Зареєструвавшись у списку розсилки, клієнт погоджується отримувати маркетингові матеріали, надіслані в електронному вигляді відповідно до ст. 8 п. 1 Закону від 18 липня 2002 р. «Про надання електронних послуг» (Законодавчий вісник № 144, поз. 1204 2002 р.) у вигляді періодичних повідомлень електронною поштою, що інформують клієнта про товари, акції чи послуги, доступні в Магазині.

12. Персональні дані клієнта будуть оброблятися відповідно до положень Закону від 29 серпня 1997 року «Про захист персональних даних» (тобто Закон. Вісник 2015 р., поз. 2135 зі зм.) та Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб у зв'язку обробкою персональних даних та про вільний обіг таких даних і скасування Директиви 95/46/ЄC (Загальний регламент про захист даних)

13. Клієнт має право:

 • на доступ до своїх персональних даних і право їх виправляти,
 • відкликати згоду на обробку персональних даних,
 • видалити персональні дані (так зване право бути забутим),
 • передати дані іншим контролерам,
 • заперечувати проти обробки персональних даних:
  • Незалежно від прав, Клієнт має право будь-коли заперечити проти обробки персональних даних,
  • після отримання заперечення від Клієнта Kradex припинить обробку персональних даних Клієнта.
14. Клієнт несе відповідальність за надання неправдивих персональних даних.

15. Дані, надані у формах, можуть бути передані:

 • особам, які технічно виконують певні послуги - платіжні послуги або інші організації, з якими Оператор веб-сайту співпрацює в цьому відношенні,
 • агентам Kradex, рекламним агентствам та організаціям, що співпрацюють в організації маркетингових кампаній,
 • особам, які здійснюють поштову або кур'єрську діяльність,
 • суб'єктам, що здійснюють платіжну діяльність (банки, платіжні установи) з метою повернення коштів клієнту,
 • суб'єктам, які купують дебіторську заборгованість - у разі несплати клієнтом рахунків вчасно
 • організаціям, що співпрацюють з Kradex у вирішенні питань бухгалтерського, податкового та юридичного характеру.
16. Контролер персональних даних не передає персональні дані за межі Європейського економічного простору.

17. Автоматизоване прийняття рішень, включаючи профілювання, не здійснюється без явної згоди клієнта.

18. Клієнт має право подати скаргу до Голови Управління захисту персональних даних, якщо він вважає, що обробка даних порушує положення законодавства (за адресою: Управління захисту персональних даних, вул. Ставки 2, 00-193 Варшава

19. Компанія Kradex інформує, що обробка персональних даних здійснюється безпечно, відповідно до положень про надання послуг, договору та правових положень, включаючи Регламент Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних та про вільний рух таких даних, а також про скасування Директиви 95/46 / ЄС (далі: «GDPR»).

20. Kradex Krzysztof Radzikowski докладає всіх зусиль, щоб забезпечити всі можливі засоби фізичного, технічного та організаційного захисту персональних даних від випадкового або навмисного знищення, випадкової втрати, зміни, несанкціонованого розголошення, використання або доступу відповідно до усіх чинних норм.

III. Процедура розміщення та виконання замовлень

21. Замовлення можна оформити, додавши товар у кошик, а потім натиснувши кнопку "Замовити". Перед затвердженням замовлення Клієнт обирає спосіб доставки придбаного товару, спосіб оплати замовлення і, крім того, підтверджуючи його, він приймає положення цих Правил (пункт 4).

21. Для того, щоб мати змогу належним чином виконати процедуру замовлення, рекомендується створити обліковий запис користувача, завдяки якому також можна контролювати стан замовлення.

22. Основною умовою здійснення покупок є правильне заповнення контактних даних разом із правильною, наявною адресою електронної пошти та номером телефону, за якими можна буде підтвердити замовлення.

23. Замовлення можна оформлювати цілодобово протягом вього року. Замовлення, розміщені в робочі дні після 11:00, у суботу, неділю та святкові дні - буде прийнято до виконання наступного робочого дня. Робочими днями є всі дні тижня, крім суботи, неділі та святкових днів, визначених за окремими правилами, а також дні, в які компанія "Kradex" не працює. Про дні, коли компанія не працює, "Kradex" повцідомляє на своєму веб-сайті (www.kradex.com.pl) заздалегідь .

24. У разі виникнення обставин, що заважають виконати замовлення повністю або тимчасово, Kradex залишає за собою право призупинити виконання замовлення - зобов'язується негайно повідомити Замовника про таку ситуацію.

25. Замовлення з неправильно заповненими контактними даними не розглядаються у випадку: ненадання або надання неправильного податкового ідентифікаційного номера, ненадання адреси електронної пошти, відсутності контактного телефону та даних компанії, відсутності адреси доставки. Kradex не несе відповідальності за неправильно адресоване відправлення у випадку надання неправильної адреси.

26. Безпосередньо перед розміщенням замовлення клієнт буде проінформований про основні характеристики послуги (замовлені товари), загальну ціну послуги, включаючи ПДВ для клієнтів з польським податковим ідентифікаційним номером (NIP), ціну за транспортування першої відправленої коробки та можливий збір за обробку. Якщо як спосіб оплати обрано передоплату, Клієнт отримує фактуру-проформу із обов'язковою сумою для сплати та банківськими реквізитами для платежів. У разі відмови від договору Офіс інформує про витрати на транспорт для повернення придбаного товару. Перед розміщенням замовлення клієнт також зобов'язаний підтвердити, що він знає, що розміщення замовлення тягне за собою зобов'язання здійснити платіж. Для підтвердження розміщеного замовлення клієнт використовує кнопку, позначену розбірливим написом «замовлення із зобов’язанням сплатити».

27. Після оформлення замовлення клієнт отримує повідомлення, автоматично згенероване Магазином, на наданий рахунок електронної пошти, що підтверджує укладення договору купівлі-продажу товару. Після завершення процесу упаковки для відвантаження клієнт отримає електронне повідомлення від системи GLS із повідомленням про те, що посилка підготовлена до відправлення. У разі особистого отримання, Клієнт отримає повідомлення на вказану адресу електронної пошти про можливість отримання замовлення. Це рівнозначно закінченню оформлення замовлення.

28. Ціни на товари в інтернет-магазині kradex.com.pl вказані у вибраній валюті та включають ПДВ (ціни брутто). Наведені ціни не включають витрати на доставку та будь-яку можливу плату за обробку.

29. Для замовлень нижче вартості 100 злотих нетто додається плата за обробку 15 злотих нетто. Клієнт повідомляється про необхідність сплатити збір за обробку через низьку вартість замовлення за допомогою спеціальної інструкції на екрані. Інформація про загальну вартість замовлення представлена на веб-сайті Магазину після вибору замовником форми доставки та способу оплати.

29. Через оголошений стан пандемії COVID-19 до кінця 2020 року були скасовані збори за обробку.

30. У магазині дозволені такі способи оплати:

 • банківським переказом (для нового клієнта - необхідність внести передоплату в розмірі 100% від замовленого товару; інші клієнти з терміном оплати максимум 14 днів),
 • накладеним платежем - при врученні замовлення представником кур'єрської компанії GLS,
 • готівкою - у разі особистого отримання з магазину.
31. Компанія Kradex виставляє рахунок-фактуру з ПДВ на придбаний товар. Щоб отримати рахунок-фактуру з ПДВ, слід правильно заповнити дані компанії разом із податковим ідентифікаційним номером у формі замовлення.

32. Відправлення в Польщі здійснюється кур'єрською компанією GLS за рахунок одержувача або компанією RABEN у разі відправлення товару на піддоні. Замовлення здійснюється за адресою, вказаною клієнтом у замовленні. Термін доставки, заявлений кур'єрською компанією, становить 24 - 48 годин з моменту отримання товару з Магазину.

33. У разі відправлення товарів за кордон, дати їх доставки визначаються Магазином окремо із клієнтом.

34. Kradex не здійснює доставку з використанням зовнішніх кур'єрських компаній.

35. Кур'єр GLS збирає посилки з понеділка по п'ятницю близько 14:00.

36. Вартість доставки залежить від обсягу замовленого товару (кількості відправлених коробок) та обраного способу оплати.

37. Вартість доставки з передоплатою (переказ на банківський рахунок Магазину) за 1 коробку вагою до 30 кг становить 15 злотих нетто + ПДВ.

38. Вартість доставки 1 коробки до 30 кг становить 18 злотих нетто + ПДВ.

39. У разі відправлення товарів, що здійснюються за кордон, її вартість визначається Магазином окремо із клієнтом.

40. Передоплата здійснюється клієнтом після отримання фактури-проформа електронною поштою. Оригінальний рахунок-фактура завжди додається до відправлення.

IV. Відмова від договору клієнтами, які є споживачами, - повернення товару

41. Визначення споживача - фізична особа, яка укладає з Продавцем договір купівлі-продажу, не пов’язана безпосередньо із здійсненням бізнесу чи професійною діяльністю,

42. Клієнт, який є споживачем, має право відмовитись від договору, укладеного дистанційно з Магазином, протягом 14 днів, не вказавши жодних причин і не несучи витрат, за винятком витрат, описаних далі в цих Правилах (витрати на повернення товарів у разі відмови з договору). Якщо клієнт використовує можливість відмови від договору, укладеного дистанційно, цей договір вважається не укладеним. Після відмови від укладеного договору товар повинен бути повернутий цілим, без ознак використання, в оригінальній упаковці. Виняток становлять товари, пристосовані до конкретного замовлення клієнта. У такому випадку Kradex залишає за собою право відмовити у прийнятті товару.

43. Період для відмови від договору, зазначеної в попередньому пункті, починається для Договору, під час виконання якого Магазин видає товар, що є зобов'язанням передати право власності - від отримання товару замовником або вказаною ним третьою стороною, крім перевізника, а у випадку договору, який включає багато предметів, які доставляються окремо, партіями або частинами - від отримання останньої речі, партії чи частини, а для інших договорів - з дати укладення договору.

44. Для реалізації права на відмову від договору Клієнт повинен повідомити Kradex за адресою, вказаною в пункті 2, про своє рішення про відмову від цього договору, однозначною заявою (наприклад, листом, надісланим поштою, факсом або електронною поштою).

45. Зразок форми відмови від договору наведений нижче:

ЗРАЗОК ФОРМИ ВІДМОВИ ВІД ДОГОВОРУ
(цю форму слід заповнити та надіслати лише у випадку, якщо Ви бажаєте відмовитись від договору)
- Адресат: KRADEX ul. Naddnieprzańska 32, 04-205 Warszawa, Polska, Польща, факс: (+48 22) 812-10-68
- Я/Ми (*) цим повідомляємо / інформуємо (*) про мою/нашу відмову від договору купівлі-продажу наступних товарів (*) договору на поставку наступних товарів ( *) договору підряду, що полягає у виконанні наступних пунктів (*) /на надання наступної послуги (*)
- Дата укладення договору (*)/отримання (*)
- Ім'я та прізвище споживача(ів)
- Адреса споживача(ів)
- Підпис споживача(ів))
- Дата
(*) Непотрібне закреслити.

46. Щоб дотриматися строку відмови від договору, Клієнту достатньо надіслати інформацію щодо здійснення права на відмову від договору до закінчення терміну, визначеного для відмови від договору.

47. У разі відмови від цього договору, Kradex повертає Клієнту всі отримані платежі, включаючи витрати на доставку, негайно, і в будь-якому випадку не пізніше 14 днів з дня, коли він був проінформований про рішення скористатися правом на відмову від цього договору. Kradex поверне платіж на банківський рахунок, вказаний клієнтом. Kradex залишає за собою право утримуватися від повернення платіжу до отримання товару або до надання підтвердження його повернення, залежно від того, що відбудеться раніше.

48. Повернутий товар слід надсилати за адресою, вказаною в пункті 3, негайно, і в будь-якому випадку не пізніше 14 днів з дати, коли Клієнт повідомив Kradex про відмову від цього договору. Кінцевий термін дотримується, якщо товари будуть повернені до закінчення строку 14 днів. До товару, що повертається, слід додати отриманий доказ покупки (рахунок-фактуру).

49. Клієнт нестиме лише прямі витрати на повернення товарів, якщо тільки Kradex не погодиться їх нести або не повідомить клієнта про необхідність нести ці витрати.

50. Клієнт немає права відмовитися від договору, укладеного дистанційно з компанією Kradex, у наступних випадках:

 • Договору надання послуг, якщо Магазин повністю виконав послугу з явної згоди Клієнта, який перед початком послуги був проінформований, що після надання Сайтом послуги він втратить право відмовитись від договору
 • Договорів, в яких ціна або винагорода залежать від коливань на фінансовому ринку, над якими Магазин не має контролю і які можуть відбутися до закінчення строку відмови від договору,
 • Договору, в якому предметом послуги є цілісний виріб, виготовлений за специфікацією замовника або який призначений для задоволення його індивідуальних потреб.

V. Рекламації

51. Магазин зобов’язаний доставити товар без дефектів. Якщо виявиться, що доставлений товар має дефекти, Клієнт має право с користатися правами, передбаченими законною гарантією, відповідно до положень Цивільного кодексу. Клієнт зобов’язаний подати рекламацію, надіславши повідомлення електронною поштою. Клієнт повинен відправити рекламований товар разом з описом дефектів до Магазину (на адресу, вказану в пункті 3 Правил).

52. Повідомлення про рекламацію слід надсилати електронною поштою на електронну адресу reklamacje@kradex.com.pl. Підставою для розгляду рекламації є:

 • Фото коробки
 • Фото корпусів
 • вписання номеру документа покупки
53. Рекламація розглядаються протягом 14 днів з дати їх подання та доставки рекламованого товару в Магазин.

54. У разі відсутності замовленого і бракованого товару, Kradex інформує про це клієнта електронною поштою або телефоном. За вибором клієнта - належна сума повертається на його банківський рахунок протягом 14 робочих днів з позитивного розгляду рекламації, або клієнту надсилається інший товар за тією ж ціною, обраний клієнтом.

55. Щоб уникнути будь-яких сумнівів, компанія Kradex заявляє, що жодне з положень Правил не обмежує прав клієнта відповідно до Цивільного кодексу, а також інших обов'язкових положень на території Республіки Польща.

VI. Заключні положення

56. Для правильного користування Магазином клієнт повинен використовувати найновіші доступні веб-браузери, які підтримують безпечні протоколи шифрування SSL: TLSv1.2 / TLSv1.1 із шифруванням AES128 або вище, наприклад, останні версії Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Safari тощо.

57. Інтернет-магазин не несе відповідальності за блокування адміністраторами серверів електронної пошти надсилання повідомлень на електронну адресу, надану Клієнтом, та за видалення та блокування електронних листів програмним забезпеченням, встановленим на комп'ютері, що використовується Клієнтом.

58. Фіксація, забезпечення, розкриття та підтвердження Клієнту основних положень Договору про продаж товарів відбувається шляхом надсилання Клієнту на електронну адресу за умови підтвердження, специфікації замовлення або рахунку-фактури з ПДВ, що додаються до відправлення.

59. Про будь-які питання або сумніви, пов’язані з функціонуванням Інтернет-магазину, Клієнт може повідомити електронною поштою на наступну адресу: kradex@kradex.com.pl.

60. Інтернет-магазин залишає за собою право змінювати положення цих Правил. Клієнт буде проінформований про будь-які зміни Правил Інтернет-магазину Kradex при наступному вході на веб-сайт www.kradex.com.pl та його попросять прийняти зміни.

61. Зміни до Правил набирають чинності з дати, зазначеної Інтернет-магазином, але не коротше 7 днів з дати їх публікації на веб-сайті www.kradex.com.pl. Зміст нових правил буде опубліковано на веб-сайті www.kradex.com.pl.

62. До замовлень, розміщених до набрання чинності змін до Правил Інтернет-магазину Kradex застосовуватимуться Положення Правил в редакції, що діяла на момент розміщення замовлення.