Повідомлення

Про компанію

Співпраця

Дуже важливим елементом стратегії продажів нашої компанії є безперервна робота над розширенням групи наших клієнтів.
Наша діяльність спрямована на вітчизняних та іноземних одержувачів.

Ми відкриті, зокрема, до співпраці щодо нових проектів, які вимагають підготовки нового корпусу з нуля. Ми підготували спеціальні умови для виробників, які допоможуть у реалізації.

Завантажити папку для виробників

Ми також підтримуємо дистриб'юторів, надаючи необхідні матеріали та пропонуючи особливі умови. Ми також допомагаємо досягти цілей продажу нашої продукції.

Завантажити папку для дистриб'юторів

Як ми працюємо

У своїй роботі ми в першу чергу намагаємося зрозуміти потреби наших клієнтів. Ми вважаємо, що це найважливіша відправна точка для доброї, надійної та ефективної співпраці.

Крім постійного обслуговування через наш офіс, де клієнти знаходять підтримку та можуть бути швидко спрямовані до відповідного відділу, ми також пропонуємо технічну підтримку для наших продуктів.

Ми також розуміємо, наскільки цінним є час наших клієнтів. У разі поглиблених переговорів, що вимагають спеціальних домовленостей, також у вашому розпорядженні наш мобільний торговий представник, а у випадках, коли необхідна проєктно-комерційна підтримка на більш високому рівні - також наш директор з продажу.

Ці заходи також підтримує наш відділ маркетингу, який допомагає у просуванні продукції.

Більшість корпусів з каталогу є в наявності. У випадку корпусів з більшими розмірами, може збільшитися час очікування до 10 робочих днів. Подовжені терміни також застосовуються, якщо замовник хоче придбати корпуси без плівки.

Подивитись пропозицію з каталогу

Середній час виконання - від 10 до 15 робочих днів.

Подивитись пропозицію з каталогу

Залежно від ступені складності нового проєкту, який надає замовник, процес розробки та виготовлення форми може зайняти кілька місяців. Виготовлення готових корпусів зазвичай займає близько 10 робочих днів.

Подивитись пропозицію з каталогу

У разі нових замовлень час реалізації, тобто підготовка документації та прототипу, становить від 3 до 5 днів. Після затвердження виконання цільової партії займає від 7 до 10 робочих днів.

Подивитись пропозицію з каталогу

Вищезазначені терміни виконання є лише орієнтовними та не є обов'язковими. Всі реалізації залежать від багатьох факторів, таких як складність даного замовлення, а також від незалежних та непередбачених факторів.

Принципи, за якими ми слідуємо

  • своєчасне виконання доручень та замовлень
  • підтримка молодого покоління у здобутті знань та вдосконаленні в галузі електроніки
  • ретельність
  • швидкий та ретельний розгляд рекламацій
  • швидка реакція на запити клієнтів
  • задоволення потреб наших клієнтів і всього ринку
  • залученість