Повідомлення

Please be advised that due to the large number of orders, the delivery time is extended in the worst cases to 14 business days. We will keep you updated on all orders that will be processed longer. Purchase of non-foiled enclosures can help speed up the order, so if possible, please kindly include this in the comment box when finalizing your order.

Про компанію

Iso

З самого початку свого існування Kradex надає великого значення розробці продукції та турботі про її якість, а також ретельному обслуговуванню клієнтів.

Підтвердженням цих прагнень є впровадження сертифіката ISO 9001 у 2016 році. Процеси в нашій компанії відповідають найвищим стандартам, а потреби та задоволення клієнтів є ключовим елементом у нашій щоденній роботі.

Усі наші співробітники на всіх посадах прагнуть будувати подальший розвиток компанії, виходячи з рівня задоволеності наших клієнтів. Інвестиції в сучасну техніку, враховуючи також аспекти, пов'язані з охороною навколишнього середовища та постійною оптимізацією процесів, є одними із видів діяльності, що проводяться за високими стандартами. Ми також дбаємо про потік інформації, який стосується не тільки внутрішніх структур, а й наших клієнтів.